Přeskočit na obsah
 

Pro děti

Nabízíme širokou nabídku pravidelných lekcí  pro děti od 4 – 15 let, od začátečníků až po soutěžní oddíl ICN Fitness Freestyle. Všechny aktuálně nabízené lekce naleznete níže na této stránce.
Informace o platbách a aktuální ceny naleznete na stránce Ceník.

 

GYMNASTICKÁ ŠKOLKA (4-7 LET)


KATEŘINA Procházková

trenérka

Lekce zaměřené na rozvoj všech základních pohybových dovedností, potřebných pro zvyšování celkové tělesné kondice – od správného držení těla, rozvoje obratnosti, síly, rychlosti, pohybové motoriky, koordinace až po nácvik gymnastických prvků, to vše formou hry.

Místo konání: Family Fitness KV

 

Sportovky pro kluky i holky (7-11 let)


KATEŘINA Procházková

trenérka

Trénink zaměřený na rozvoj základních pohybových dovedností pro kluky i holky s možností účasti na soutěžích ICN Fitness Strong. Rozvíjíme zde sílu, obratnost, vytrvalost, flexibilitu atd. Pro tyto tréninky není potřeba žádná speciální průprava a je velmi vhodný i jako doplňková aktivita ke kterémukoli typu sportovního zaměření.

Místo konání: Family Fitness KV

 

GYMNASTICKÁ PRŮPRAVA
(7–15 LET)


KATEŘINA PROCHÁZKOVÁ

trenérka

Gymnastická průprava pro kluky i holky je ideální doplněk k jakémukoli sportovnímu odvětví. V rámci tréninků se zaměřujeme na rozvoj jednotlivých pohybových dovedností – flexibility, síly, obratnosti, koordinace i nácviku jednotlivých prvků z oblasti gymnastiky, parkouru, aerobiku, tance atd. Z těchto lekcí je možné následně přecházet do výběrové skupiny závodního fitness. Určeno pro děti a mládež školního věku.

Místo konání: ZŠ Dukla

 

ICN FITNESS FREESTYLE (7–16 LET)


KATEŘINA PROCHÁZKOVÁ

trenérka

Speciální na sebe navazující tréninky Fitness dětí pro pokročilé. Příprava na soutěže ve Fitness Freestyle. V rámci tréninků se zaměřujeme na tvorbu a nácvik závodních sestav. Určeno pro děti a mládež školního věku.

 

CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI (16-30 MĚSÍCŮ)


KRISTÝNA DVOŘÁKOVÁ

trenérka

Procvičení hrubé i jemné motoriky
Získávání nových kamarádů
Zdokonalování řeči a rytmu pomoci básniček a písniček
Posilování vztahu rodič-dítě
Podpora správné chůze, stoupání, sedu
Cvičení s pomůckami i bez Vhodné pro maminky i tatínky

 

Aktuální akce pro děti